Esogu.net MönüŞifremi Unuttum?
KAYIT OLUN
Kısayollar
Yeni üyeler
Reklam

Esogu.net PR 4
Bu alana reklam vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz Esogu.net +GooglePlus
Bugün Girenler

Site içerisinde diğerleri ile mesajlaşabildiğinizi, mesaj aldığınızda sesli uyarıldığınızı biliyor muydunuz ?
Etkinlikler sayfasından; hazırlanmakta olan ve tamamlanmış etkinliklere, etkinlikler hakkındaki yazışmalara, resimlere ve videolara ulaşabildiğini biliyor muydun ?

İçeride;
25 Öğrenci
4 0 Gizli
2 Yöneteci

Esogu Harici Giremez

17,5 Yaş ve Üzeri İçin

Eskişehir Sağlık Yüksekokulu 12 Dönem Mezunları Diplomalarını Aldı

14-06-2010 & 16:06

esyo mezuniyet 2010 birinci hamide yildirim ve prof.dr.fazil tekinEskişehir Osmangazi Üniversitesi Eskişehir Sağlık Yüksekokulu 12 dönem mezunları 11 Haziran 2010 Cuma günü saat: 10.00’da ESOGÜ Spor Salonu’nda düzenlenen mezuniyet töreniyle diplomalarını aldı. Törende ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fazıl Tekin, ESYO Müdür Vekili Doç. Dr. Ömür Elçioğlu ile Yüksekokul ve Hemşirelik Bölüm Birincisi Hamide Yıldırım konuşmalarını sundu.

Eskişehir Sağlık Yüksekokulu bu yıl Hemşirelik Bölümü’nden 42, Sağlık Memurluğu Bölümü’nden 24 ve Ebelik Bölümünden 27 olmak üzere toplam 93 öğrencisini mezun etti. Mezunlar adına konuşan Yüksekokul ve Hemşirelik Bölüm Birincisi Hamide Yıldırım, “Sevgili arkadaşlarım, bugün mezun oluyoruz. Artık profesyonel birer meslek mensubuyuz ve gelecekteki hayatımızda bizleri yoğun ve zorlu bir meslek yaşamı bekliyor. Bizler Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, ülke sorunlarına duyarlı bireyler olarak sağlık sisteminde yerimizi alarak, mesleklerimizi profesyonel bir şekilde yerine getireceğiz. İnanıyorum ki hepimiz tüm güçlükleri yılmadan aşacağız ve mesleklerimizi çok daha iyi bir konuma taşıyacağız. Hepimizin ileride büyük başarılara imza atacağı inancındayım” dedi. ESYO Müdür Vekili Ömür Elçioğlu ise, “Mezun olduğunuz ve yeni başarılara imza atmak üzere olduğunuz şu günlerde, sizlerden beklentimiz sağlık personeli olarak dürüst ve meslek etiğinin gerektirdiği çerçevede hizmet sunmak, kendinizi çağdaş gelişmelerin ışığında yenilemektir. Bilim ve teknolojiyi takip eden, araştıran, düşünen ve üreten bireyler olarak gideceğiniz her yerde başarılı olacağınızdan hiç kuşkumuz yoktur. Öğrencilik döneminde topluma yönelik eğitim ve hizmet projelerinde göstermiş olduğunuz başarılar, nedeniyle sizleri tekrar kutluyorum” diye konuştu.

ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fazıl Tekin, “Yüksekokulumuzun amacı, günlük yaşam içinde insanı ve insan sağlığını etkileyebilecek durumları göz önünde bulundurarak sağlıklı ve hasta bireylerin, bakım gereksinimlerini saptayabilecek, uygulayabilecek ve değerlendirebilecek nitelikte profesyonel personel yetiştirmektir. Topluma sağlıklı yaşam biçiminin öğretilmesi, sağlığı engelleyici unsurların ortadan kaldırılması, kaza ve sakatlıklardan korunması, gelişen teknolojiye paralel olarak hastalarımızın en iyi biçimde bakım ve tedavisinin yapılabilmesi, iyi eğitim görmüş Hemşire, Ebe ve Sağlık Memuru sayısının artması ile gerçekleşecektir” diye konuştu. Rektör Prof. Dr. Fazıl Tekin, öğrencilerin anne ve babalarına yönelik olarak, kendilerine emanet ettikleri evlatlarının mezuniyetinden gururlu olduklarını belirtti. Öğrencilerin meslek ve sosyal yaşamlarında da çevreleri ile uyumlu, karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan ilişkiler kuracaklarına ve başarılı olacaklarına inandığını belirten Rektör Prof. Dr. Fazıl Tekin mezun olan öğrencilere, “Sevgi, saygı, hoşgörü ve sabır sizlerin mesleklerinizde daha da önem kazanmaktadır. Mesleki bilginizin yanı sıra bu değerlere sahip olan sizler bugün diplomalarınızı alacaksınız. Mesleki sorumluluklarınızın yanı sıra yüksek öğrenim görmüş bireyler olarak ülkemize olan sorumluluklarınız da artacaktır. Siz değerli öğrencilerime başarılar diliyor, hepinizi sevgi ile kucaklıyorum” diye konuştu. Yüksekokul ve Hemşirelik Bölüm Birincisi Hamide Yıldırıma diplomasını ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fazıl Tekin verdi.

esyo mezuniyet salon

esyo mezuniyet salon kep atmaEkleyen Salih Toprak
Son Düzenleme 14-06-2010 & 17:34 | Bu yazı 4493 kez okunmuş.
GERİ<< | Haberi Facebook'ta Paylaş

 

Haber Hakkındaki Yorumlar  
Bu habere hiç yorum yazılmamış
Bu habere yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız
Ağustos
Etkinlik Takvimi İçin Tıklayın

Esogu Öğrenci Bilgi Sistemi
Tüm Etkinlikler İçin Tıklayınız
  Yeni Etkinlikler

#Bu da Bitti#
Resimler Atildi:)

BiTTi :)
Resimler Atıldı
 Biten Son Etkinlikler
Esogu.net Recep İvedik 3 İzletisi
Etkinlik Bitti
Resimler Atılıyor...
Esogu.net Kahvaltı
Bitti - Fotoğraflar Atıldı
Esogu.net Kahvaltı ve Bowling
Fotoğraflar Atıldı...