Esogu.net MönüŞifremi Unuttum?
KAYIT OLUN
Kısayollar
Yeni üyeler
Reklam

Esogu.net PR 4
Bu alana reklam vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz Esogu.net +GooglePlus
Bugün Girenler
(Gece 00:00 itibariyle)
Esogülü
Bugün kimse girmemiş

Zirvedekiler listesinde yer alan üyelerin site içerisindeki aktifliklerine göre sıralandığını biliyor muydunuz ?
Esogu.net'te kendi blog sayfanı dilediğin gibi hazırlayabilirsin.

İçeride;
27 Öğrenci
3 0 Gizli
3 Yöneteci

Esogu Harici Giremez

17,5 Yaş ve Üzeri İçin

ESOGÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ VALİDE MALHATUN UYGULAMA VE ARAŞTIRMA ANAOKULU’NDA KARNE SEVİNCİ

23-01-2015 & 20:11

ESOGU_Anaokulu_Donem_Sonu_Valide_Malhatun_Karne2015

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu’nda, güz döneminin tamamlanması dolayısıyla dönem sonu karne etkinliği düzenlendi. Anaokulunun Eğitim Fakültesi bünyesindeki ilk dönemini tamamlaması bakımından da önem arz eden tören, minik öğrenciler ve velilerinin coşkusuna sahne oldu.


Etkinlikte konuşan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Turan, anaokulunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak ve tamamen bilimsel verilere dayalı bir eğitim verdiğini söyledi. ESOGÜ Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu’nda verilen eğitimin yararlarının 10 yıl sonra ortaya çıkacağının altını çizen Prof. Dr. Selahattin Turan, öğrenci velilerinden çocuklarının üstün yararına yönelik olarak sürdürülen eğitim sürecinde kendilerine destek vermelerini istedi. Prof. Dr. Selahattin Turan anaokuluna verdikleri destek için Rektörlük ve diğer üniversite personeline teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen, ESOGÜ’nün her şeyi bilimsel temele dayalı olarak yapmayı amaçladığını ve bu doğrultuda Eğitim Fakültesi Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu’nun da bilimsel esaslara dayalı bir eğitim ve teçhizata sahip olduğunu söyledi. Çocukların en kıymetli varlıklarımız ve geleceğimiz olduğunu ifade eden Prof. Dr. Hasan Gönen, bu kıymetli varlıkları yetiştirdikleri için tüm öğrenci velilerini tebrik etti. Prof. Dr. Hasan Gönen, karne döneminin hayırlı olmasını ve başarılara vesile olmasını dileyerek sözlerini tamamladı.  

Açılış konuşmalarının ardından minik öğrencilerin dönem boyunca yaşadıklarını anlatan bir video gösterimi gerçekleşti. Daha sonra Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu’nun düzenlediği “Anne-Baba Tutumları” konulu seminerlere katılan velilere teşekkür belgeleri verildi. Müzik dinletisi ile devam eden etkinlik karnelerin dağıtılmasıyla sona erdi. Ekleyen Esogu
Son Düzenleme 23-01-2015 & 20:11 | Bu yazı 3374 kez okunmuş.
GERİ<< | Haberi Facebook'ta Paylaş

 

Haber Hakkındaki Yorumlar  
Bu habere hiç yorum yazılmamış
Bu habere yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız
Eylül
Etkinlik Takvimi İçin Tıklayın

Esogu Öğrenci Bilgi Sistemi
Tüm Etkinlikler İçin Tıklayınız
  Yeni Etkinlikler

#Bu da Bitti#
Resimler Atildi:)

BiTTi :)
Resimler Atıldı
 Biten Son Etkinlikler
Esogu.net Recep İvedik 3 İzletisi
Etkinlik Bitti
Resimler Atılıyor...
Esogu.net Kahvaltı
Bitti - Fotoğraflar Atıldı
Esogu.net Kahvaltı ve Bowling
Fotoğraflar Atıldı...