Esogu.net MönüŞifremi Unuttum?
KAYIT OLUN
Kısayollar
Yeni üyeler
Reklam

Esogu.net PR 4
Bu alana reklam vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz Esogu.net +GooglePlus
Bugün Girenler
(Gece 00:00 itibariyle)
Esogülü
Bugün kimse girmemiş

Üniversiteden haberleri duyuruları güncel olarak esogu.net sitemizden takip edebilirsiniz.
Esogu.net'te kendi blog sayfanı dilediğin gibi hazırlayabilirsin.

İçeride;
27 Öğrenci
3 0 Gizli
2 Yöneteci

Esogu Harici Giremez

17,5 Yaş ve Üzeri İçin

Sayfalar: 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Sonraki
the_guardian_esogu.jpgKadına Karşı Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü olan 25 Aralık tarihinde başlayıp 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü sona eren “Kadına ve Kız Çocuklarına Şiddeti Sonlandırmak için 16 Günlük Aktivizm Kampanyası”, Eskişehir’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öncülüğünde yürütüldü.Ayrıntılar haberin devamındadır.


-> Esogü'nün Acı Günü - 17-12-2015 & 18:00
esogu_logo_amblem_2011.jpg17-20 Aralık 2015 tarihlerinde Aydın-Kuşadası’nda düzenlenecek olan Üniversitelerarası Rugby Ünilig müsabakalarında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ni temsil etmek üzere antrenörleri eşliğinde Eskişehir’den yola çıkan Üniversitemiz otobüsü, 17 Aralık 2015 Perşembe günü sabah saatlerinde Eskişehir çıkışı Derbent mevkiinde buzlanmadan dolayı kaza yapmıştır.
Ayrıntılar haberin devamındadır.

modern_ogretmen_olarak_mahir_iz_esogu.jpgEskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı’nın Erkam Vakfı ve İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER) Eskişehir Şubesi ile birlikte düzenlediği “Model Bir Öğretmen Olarak Mahir İz” konulu konferans, Eğitimci İdris Topçuoğlu’nun konuşmacı olarak katılımıyla ESOGÜ Prof. Dr. Fazıl Tekin Salonu’nda gerçekleşti.

Ayrıntılar haberin devamındadır.Doc._Dr._Bugra_Harmandar.jpgEskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi'nde, yeni doğan prematüre bebeğe PDA ligasyonu başarıyla uygulandı.

Ayrıntılar haberin devamındadır.ESOGü yağlı boya sergisi 2015Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi personeli Ayhan Türköz’ün eserlerinden oluşan yağlı boya resim sergisi ESOGÜ Sanat Galerisi’nde açıldı.
Ayrıntılar haberin devamındadır.

-> DÜNYA İNME GÜNÜ ESOGÜ - 26-10-2015 & 14:35
esogu_dunya_inme_gunu_201529 Ekim Dünya İnme Günü dolayısıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen, Rektör Yardımcısı ve Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alparslan Birdane ve Nöroloji Anabilim Dalı Yoğun Bakım Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Atilla Özcan Özdemir tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

Ayrıntılar haberin devamındadır.Prof._Dr._ilknur_Ak_Sivrikoz EsogüEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İlknur Ak Sivrikoz, Tiroid kanserlerinde Radyoiyot (Atom) tedavisi hakkında bilgilendirici bir açıklama yaptı.

Ayrıntılar haberin devamındadır.esogü beyaz gömlek giyme 2015 tıp öğrencileriEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bu yıl kayıt yaptıran 43. Dönem (2015-2021) öğrencileri, ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen geleneksel “Beyaz Gömlek Giyme Töreni” ile hekimlik mesleğine ilk adımlarını attılar.

Ayrıntılar ve fotoğraflar haberin devamındadır.prof_dr_hasan_gonen_esogu_rektoru 2015Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 130’uncu ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 13’üncü maddeleri uyarınca, Yükseköğretim Kurulu’nun önerdiği adaylar arasından; Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden Prof. Dr. Hasan Gönen’i atadı.
Ayrıntılar haberin devamındadır.


ESOGU_Kerkuklu_Misafirler.jpgEskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi (ESTÜDAM)’nin davetlisi olarak Irak’ın Kerkük kentinden gelen üniversite adayı öğrenciler, ESTÜDAM’ın organize ettiği bir programla Eskişehir’i gezme ve tanıma fırsatı buldu.

Ayrıntılar haberin devamındadır.obezite_okulu_eskisehir_esogu.jpgEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Beslenme ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı’nın Tebebaşı Belediyesi ve Yunusemre Lions Kulübü işbirliği ile düzenlediği “Obezite Yaz Okulu”, Tepebaşı Belediyesi Yaşam Köyü’nde açıldı.

Ayrıntılar haberin devamındadır.Kardiyoloji alanındaki en ileri tedavi yöntemlerinden biri olan ve ülkemizde yalnızca birkaç merkezde yapılabilen “Transkateter Paravalvuler Kaçak Kapatılması” işlemi, Eskişehir’de ilk kez Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi’nde hastaların hizmetine sunuldu.esogü onkoloji yenilendi 2015Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezi Kemoterapi Ünitesi’nde bir süredir devam eden yenileme çalışmaları tamamlandı. Yenilenen Ünite, Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen’in de katıldığı bir açılışla hizmete girdi.

Ayrıntılar haberin devamındadır.esogu obat tıp fakültesi başarısı antalyaEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırma Topluluğu öğrencileri Antalya’da düzenlenen “6. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi”nde önemli başarılar elde etti.

Ayrıntılar haberin devamındadır.ESOGU_Anaokulu_Donem_Sonu_Valide_Malhatun_Karne2015Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Valide Malhatun Uygulama ve Araştırma Anaokulu’nda, güz döneminin tamamlanması dolayısıyla dönem sonu karne etkinliği düzenlendi. Anaokulunun Eğitim Fakültesi bünyesindeki ilk dönemini tamamlaması bakımından da önem arz eden tören, minik öğrenciler ve velilerinin coşkusuna sahne oldu.

Ayrıntılar ve fotoğraflar haberin devamındadır.


Eylül
Etkinlik Takvimi İçin Tıklayın

Esogu Öğrenci Bilgi Sistemi
Tüm Etkinlikler İçin Tıklayınız
  Yeni Etkinlikler

#Bu da Bitti#
Resimler Atildi:)

BiTTi :)
Resimler Atıldı
 Biten Son Etkinlikler
Esogu.net Recep İvedik 3 İzletisi
Etkinlik Bitti
Resimler Atılıyor...
Esogu.net Kahvaltı
Bitti - Fotoğraflar Atıldı
Esogu.net Kahvaltı ve Bowling
Fotoğraflar Atıldı...